Kalite | Next Level Engineering

SERVİS VE DESTEK / KALİTE

Sürekli İyileştirme

NLE’nin tasarımdan mühendislik, imalat, sevkiyat ve desteğe kadar her aşamayı kapsayan dahili prosesi, mümkün olan en iyi kioskları üretecek şekilde oluşturulmuştur.

Ürün Geliştirme ve Üretim Şeflerimiz ve CEO’muz, sürekli değişen piyasa taleplerini karşılayacak şekilde prosesimizi sürekli olarak iyileştirmekte ve düzenlemeler gerçekleştirmektedir.

15 yıl öncesine ait tipik bir kiosk ile günümüze ait bir kiosk arasındaki fark, pratikte gece ile gündüz arasındaki fark gibidir. Bekleyen güçlükleri ve ortaya çıkacak teknolojik ilerlemeleri karşılamak için, endüstri başarısı açısından kanıtlanmış bir geçmişe sahip olan ve ileriye bakan bir şirket vizyonuna sahip olmak gerekmektedir.


Kalite Kök Salmak

Ortalama kalitenin altında ürünler üretmeniz veya nihai neticeye dair sıradan beklentilerinizin olması durumunda, geliştirilmiş bir proses hiçbir şey ifade etmemektedir.

Usta zanaatkarların mirasını üstlenen NLE ailesi kötü kaliteye sahip ürünlere müsamaha göstermemektedir. Bunlar, parçaların gevşemesini önlemeye yarayan bir kilit rondelası gibi basit şeyler veya bir kiosk üzerindeki bağlantı noktasında kullanılacak özel bir kaynak veya üretim yöntemi olabilir.

NLE kioskları, ince detaylar ve uzman zanaatkarlık temelinde üretilmektedir.


Türkiye' de Üretilmiştir

10 yıldan uzun bir süredir yurtiçinde üretim yapan bir şirket olarak, işleri yurtdışına taşımanın ve nxtlvlaşırı şirketlerden satın alım yapmanın ekonomimiz üzerindeki olumsuz etkilerini birinci elden gözlemlemiş bulunmaktayız.

NLE, ürünlerini Türkiye’de ürettiği için, tamamı yurtiçinde olmak üzere mühendislik, tasarım, bakım, montaj, kaynak ve boya alanlarında dolgun ücretli işlerin istikrarlı bir tedarikçisidir.


Türk Malı Satın Almak Doğru Tercihtir

Türk malı satın almak ekonomimiz için doğru bir tercihtir ve kiosklar söz konusu olduğunda iş perspektifinden bakıldığında da akıllı bir tercihtir.

Müşterilerimize iki hafta gibi kısa bir süre içinde isteğe göre tasarlanmış olan standart bir kiosk teslim edebiliriz; kiosklarımız gemiyle 6-8 hafta boyunca taşınmak zorunda değildir. Hızlı konumlandırma, günden güne artan yakıt giderlerini ortadan kaldırmaktadır.

Ayrıca, kioskunuzun servis gerektirmesi durumunda, Türkiye’de yerleşik olan ve çok daha kısa bir süre içinde cihazınızı tekrar çalıştırmak için gereken parçalara, bilgiye ve uzmanlığa sahip olan bir şirketi arayabilirsiniz.